Rychnovský deník - 07.03.2011 14:19 - Deštné v Orlických horách – Skibobisté TJ Sokol Jablonec nad Jizerou Ondřej Pavlíček a Alena Housová se stali mistry České republiky ve slalomu.

Trojnásobná mistryně světa z nedávného šampionátu v rakouském Nauders suverénně ovládla obě kola a na druhou Karolínu Podraskou z TJ Sokol Deštné měla náskok více než tři a půl vteřiny. Bronz vybojovala Nikola Vašková z TJ Sokol Jílové u Prahay.

Mezi muži o zisku titulu rozhodovalo pouhých sedmnáct setin sekundy. Tolik činil náskok prvního Ondřeje Pavlíčka na Michala Páslera z TJ Sokol Deštné. Pro bronzovou medaili si dojel zkušený Tomáš Maťátko z SK Mikulov.

Juniorské tituly vybojovali Jan Flegl a Stanislava Preclíková, mezi seniory byl první Martin Tribula (všichni Skibob klub Dobruška).

Autor: Leoš Dragúň