Rychnovsko - Prohlédněte si výsledkový servis, ve kterém najdete, kterak si vedli závodníci ve slalomu a v obřím slalomu, potažmo jak se uplynulá snažení promítla do průběžného pořadí celého podniku.

Obří slalom

Ženy: 1. Zaffová 1:37,26, 2. Hartlová (obě Rak.) 1:37,41, 3.  Preclíková (ČR/Skibob klub Dobruška) 1:37,63, 4. Podraská (ČR/TJ Sokol Deštné v O. h.) 1:39,47, 5. Harnachová (ČR/Skibob klub Dobruška) 1:42,35, 6. Chrapeková (Pol.)  1:44,08, ... 9. Jašková 1:46,47, 12. Hašková (obě ČR/Skibob klub Dobruška) 1:49,40.

Muži: 1. Hauer (Rak.) 1:30,43, 2. Housa (ČR/TJ Sokol Jablonec n. J.) 1:30,56, 3. Krejčí (ČR/TJ Sokol Deštné v O. h.) 1:31,08, 4. Ch. Ablinger (Rak.) 1:31,52, 5. U. Tschümperlin (Švýc.) 1:32,10, 6. M. Achleitner (Rak.) 1:32,12, 7. Křížka (ČR/SK Ještěd Liberec) 1:32,59, 8. Seeber (Rak.) 1:33,00, 9. Tribula (ČR/Skibob klub Dobruška) 1:33,81, 10. M. Ablinger (Rak.) 1:34,39,... 13. Jakub Fedorko 1:35,35, 15. Jan Fedorko (oba ČR/TJ Sokol Jablonec nad Jizerou) 1:36,94, 16. Flegl 1:37,48, 18. Tojnar (oba ČR/Skibob klub Dobruška) 1:40,65.

Junioři: 1. Knieger 1:30,27, 2. D. Ablinger (oba Rak.)  1:32,25, 3. Rákosník (ČR/TJ Komex Praha 1. Knieger 1:30,27, 2. D. Ablinger (oba Rak.)  1:32,25, 3. Rákosník (ČR/TJ Komex Praha) 1:40,85, 4. Ferfecki (Pol.) 1:41,87, 5. Harnach 1:43,71, 6. Rydlo (oba ČR/Skibob klub Dobruška) 1:44,20.


Slalom

Ženy: 1. Hartlová 1:32,19, 2. Wegmayrová 1:34,23, 3. Zaffová (vš. Rak.) 1:35,82, 4. Podraská 1:37,68, 5. Harnachová 1:41,02, 6. Chrapeková 1:42,59,... 10. Jašková 1:58,37, 11. Hašková 2:05,87.

Muži: 1. Hauer 1:24,14, 2. Krejčí 1:24,54, M. Achleitner 1:24,78, 4. Ch. Ablinger 1:25,10, 5. M. Ablinger 1:25,70, 6. Housa 1:25,84, 7. Seeber 1:26,90, 8. Křížka 1:27,78, 9. Jakub Fedorko 1:28,95, 10. Tribula 1:29,49,...  16. Harnach (ČR/Skibob klub Dobruška) 1:39,71, 17. Tojnar 1:39,99, 18. Flegl 1:59,25.

Junioři: 1. Knieger 1:25,83, 2. D. Ablinger 1:26,56, 3. Temmel (vš. Rak.) 1:30,98, 4. Harnach 1:44,05, 5.
Průběžné pořadí – Světový pohár

Ženy: 1. Hartlová 27, 2. Zaffová 25, 3. Podraská 16, 4. Wegmayrová 13, 5. Harnachová 12, 6. Preclíková 10, 7. Chrapeková 8, 8. Holomková (Pol.) 4, 9. Steiningerová (Něm.) 1.

Muži: 1. Hauer 50, 2. Krejčí 35, 3. Housa 30, 4. M. Achleitner 25, 5. Ch. Ablinger 24, 6. – 8. Křížka,  M. Ablinger, Seeber 17, 9. U. Tschümperlin 16, 10. Tribula 13, 11. Jakub Fedorko 10.

Evropský pohár juniorů
1. Knieger 30, 2. D. Ablinger 24, 3. Harnach 14, 4. Temmel 12, 5. Rákosník 10, 6. Ferfecki 8, 7. Rydlo 4.

Autor: Leoš Dragúň


 
csenfrdees

Nejbližší akce

Žádné nadcházející události k zobrazení!