Ilustrační foto | Foto: Archiv

Dobruška - Seriál Světového poháru v jízdě na skibobech pokračoval dalším dílem v německém Bischofsmaisu, kde závodníci absolvovali slalom a Super-G.

Roli favorita potvrdil obhájce pohárového prvenství Pavel Čiháček z TJ Sokol Deštné v Orlických horách, když oba závody vyhrál s velkým náskokem před Rakušanem Joachimem Knaussem.

Výborně si vedl talentovaný Dominik Harnach ze Skibob klubu Dobruška, který dojel dvakrát na bronzové pozici.
Mezi ženami opět dominovaly české reprezentantky. Stanislava Preclíková ze Skibob klubu Dobruška po vítězství ve slalomu obsadila třetí příčku v Super-G.

Dvě druhá místa si na konto připsala Aneta Havlíčková z TJ Sokol Deštné v Orlických horách. Dobrušská Gabriela Jašková vybojovala bronz ve slalomu a v superobřím slalomu zůstala těsně za stupni vítězů.

Světový pohár v jízdě na skibobech pokračuje tento víkend dalším podnikem v rakouském Weissbriachu, kde se uskuteční paralelní slalom a obří slalom.